Profilaktyka

Aby na dłużej zachować zęby w dobrej kondycji, niezbędna jest odpowiednia profilaktyka. Pomaga ona zapobiegać powstawaniu i rozprzestrzenianiu się próchnicy i chorób przyzębia. Prawidłowa pielęgnacja domowa oraz regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym, przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia zmian chorobowych w obrębie jamy ustnej.

Gabinet stomatologiczny w Bielsku-Białej świadczy wsparcie z zakresu udzielania niezbędnych porad dotyczących m.in. sposobów szczotkowania oraz wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Podczas wizyt higienizacyjnych, które powinny mieć miejsce dwa razy w ciągu roku, wykwalifikowany personel dokonuje przeglądu jamy ustnej, a w razie potrzeby wykonuje zabiegi, dzięki którym możliwe jest pozbycie się kamienia nazębnego oraz nagromadzonych osadów. Następnie, przeprowadzana jest fluoryzacja, mająca na celu ochronę zębów przed szkodliwymi bakteriami, a także zmniejszenie dolegliwości związanej z nadwrażliwością.

Regularne czynności z zakresu profilaktyki oraz stomatologii zachowawczej, wykonywane przez dentystów w gabinecie w Bielsku-Białej, pozwalają na dłużej zachować naturalne i zdrowe zęby.

Perfect Dent Bielsko-Biała
ul. Legionów 27
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
tel. 33 812 58 69

Copyright ©2015  PERFECT DENT
Wykonanie:  DigiHex Systems